mpm.
mpm
01 / 0
+90 552 670 48 08
DEKORASYON OFİSİ

Kurumsal

Deneyimin Ve Güvencenin Buluştuğu Adres MPM Elektrik.

2002 Yılında kurulmuş olan MPM Elektrik, kurulduğu günden bugüne profesyonellik gerektirek tüm projelerin üstesinden gelmek için bilgi birikimini, etik ilkelere göre çalışan yetkin insan kaynağıyla birleştirmekte, taahhütlerini zamanında, kaliteli ve doğru şekilde yapmaktadır.

MPM Elektrik, inşaat, taahhüt,ülke içi ve ülkeler arası her türlü inşaat, endüstriyel tesisler, enerji iletim hatları ve dağıtım merkezleri, elektrik tesisat ve donanımları ile bunlara bağlı iş kollarının gerektirdiği proje ve taahhüt işlerini üstlenmek ve bunların teminini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana iş yaptığı gerek kurum, gerek tüzel kişiler, gerekse şahıslara, sağladığı kalite, güven ve hizmet sürekliliği esasına dayanan çalışma prensibiyle sürekli gelişimini sürdürmekte ve büyümektedir. Şirketimiz yer aldığı bütün projeleri süratli ve kaliteli olarak bitirmeyi kendine ilke edinmiştir. 

Alanında öncü firmaların, hastane, otoyol, stadyum, kültür merkezi, iş merkezleri, hizmet binaları, konut, site, rezidans gibi bir çok projelerin elektrik taahhüt işlerini üstlenmektedir.

Amacımız; MPM ismini markalaştırmak ve sektörün lider firması konumuna taşımaktır. Bunu başarabilmemizin yolunun kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve hizmet sonrası servis anlayışımızdan ödün vermemek olduğunun bilincindeyiz... 

Elde ettiğimiz tüm başarılar için azimli ve profesyonel ekibimize, projelerimizi destekleyen iş ortaklarımıza, gösterdikleri güven ve kalite tercihleri için müşterilerimize ve en önemlisi de bizi dinamik kılan rakiplerimize teşekkür ederiz.

Bunlarla kalmayarak firmaların ihtiyaçları doğrultusunda taahhüt ileri, proje & geliştirme, bütçe planlaması ve danışmanlık konularında da hizmet vermektedir.

Mesaj Gönder